Financování studentských aktivit

Jak zajistit (nejen) finanční zdroje pro fungování studentské organizace a její projekty je otázka, která tíží nejednoho aktivního a ekonomicky orientovaného studenta. Nejde přitom o činnost jednorázovou.

Prostředky je třeba získávat pravidelně a opakovaně. Aby byla organizace v zajišťování zdrojů dlouhodobě úspěšná, musí k němu přistupovat systematicky.  

Ze systematického přístupu vychází i seminář Financování studentských aktivit. Jeho cílem je nejen odpovědět na otázku, na koho se lze s žádostí o podporu obrátit, ale především ukázat fundraising jako součást plánování a vedení celé organizace. Během semináře se seznámíte se základními fundraisingovými pojmy, s potenciálními zdroji financování obvyklých studentských aktivit v ČR, pravidly pro vytvoření nabídky na spolupráci s komerčními firmami či podmínkami podpory z veřejných zdrojů nebo nestátního neziskového sektoru.  Lektorka vás provede celým fundraisingový procesem od zpracování úvodních analýz až po efektivní organizaci a řízení fundraisingu. Nebude chybět ani právní a daňové minimumpřípadové studie, na kterých si nabyté znalosti ihned prakticky procvičíte. 

Lektorka kurzu má bohaté zkušenosti se získáváním finančních prostředků z veřejného, privátního i neziskového sektoru. V pozici fundraisera se podílela či podílí na různých studentských, vzdělávacích a uměleckých projektech, díky čemuž se můžete těšit nejen na komplexně pojatý vhled do problematiky fundraisingu, ale i řadu praktických zkušeností, tipů a triků.

více
Počet hodin: 8
Po absolvování celého kurzu obdržíte osvědčení.

Termín: 16.11.2018

Lektorka se s vámi podělí o zkušenosti, jak si úspěšně poradit s fundraisingem!
Město a místo konání: Brno, Budova U14
Adresa místa konání: Údolní 53, 602 00, Brno
Předpokládaná délka trvání je asi: 8 hodin.

Ceny:

  • 300,- Kč bez DPH (0%) ... kurzovné

Ceny pro studentské kurzy jsou osvobozeny od DPH.

Pro akce platí závazné storno podmínky.

Přihlašování možné od 18.7.2018 do 11.11.2018
Přihlašování na tento termín již bohužel není z kapacitních důvodů možné. Aktuální termíny naleznete na stránce kurzu Financování studentských aktivit.
Můžete nám také zanechat vzkaz, my se Vám ozveme, jakmile vypíšeme další termín kurzu.

Organizátoři akce

Bc. Radka Straková, organizátor

organizátorka akcí

Telefon: +420541145255
E-mail: strakova@acsa.cz

Aktuálně

Termíny