POSED

PracOvní SEtkání Dobrovolníků

Víkendová zábavně-vzdělávací akce, která navazuje na tradici studentských konferencí. Setkání aktivních studentů z různých studentských organizací z celé České republiky.

Připraveny jsou zajímavé workshopy a přednášky tematicky se dotýkající práce ve studentských organizacích (více o náplni aktuálního ročníku se dozvíte, když kliknete na daný termín).

Dostanete možnost propagovat svoji studentskou organizaci a seznámíte se s dalšími stejně bláznivými (a akčními) studenty. Budete se tak moci pochlubit svými úspěchy a inspirovat se od druhých.

Jako na každé akci ACSA si užijete také spoustu zábavy, budeme velmi intenzivně utužovat vztahy a spoustu dalších příjemných věcí.

Přihlašte se na POSED - Potěšující, Omlazující, Socializující, Energizující Dovolená

Výstupy

více

Termín: 23.11.2018 - 25.11.2018

Již osmý ročník POSEDu! Letos to bude trochu jinak. :)

Jelikož v ACSA rádi zkoušíme nové věci, rozhodli jsme se letos mírně pozměnit koncept tohoto každoročního PracOvního SEtkání Dobrovolníků a připravit vám ho více na míru. Kapacita akce je snížená a přihlašovat se budete jako celé týmy organizací. Stanete se takovými ambassadory svých neziskovek a ve 2 - 5 členných týmech získáte spoustu nových podnětů při aktivitách zaměřených právě na sdílení zkušeností napříč studentskými organizacemi.   

Tématem je tedy: Dobrovolnictví jako způsob jak se realizovat, když jste moc velcí na to, hrát na schovku a malí, abyste si zakládali vlastní business.   

Zaměříme se na podporu rozvoje vašich organizací a sdílení Best practices navzájem.

Organizační pokyny

Přihlásit se mohou i účastníci minulých  POSEDů. Nezapomeňte se o této akci zmínit svým kamarádům ve vaší studentské organizaci. 

Podmínkami účasti jsou alespoň 2 účastníci z jedné organizace, ale nanejvýš 5, včas zaplacený registrační poplatek a zabalení dobré nálady na celý víkend.

Požadujeme účast na většině programu, tedy od pátku do neděle. 

Uvedená cena platí pro prezenční studenty do 28 let.

Pro vybrané účastníky bude na Facebooku opět vytvořena skupina pro vzájemnou komunikaci.

Prosíme všechny, kteří mají zvláštní stravovací režim, ať nám dají vědět (například zatrhnutím políčka v přihlášce). Děkujeme.


Město a místo konání: Chřenovice, RS Podhradí u Ledče nad Sázavou
Adresa místa konání: Chřenovice-Podhradí 33
Časy konání:
  • 23.11.2018 od 16:00 do 21:00
  • 24.11.2018 od 9:00 do 18:00
  • 25.11.2018 od 9:00 do 12:00

Ceny:

  • 700,- Kč bez DPH (0%) ... Cena za účast na POSEDu (pátek až neděle)

Ceny pro studentské kurzy jsou osvobozeny od DPH.

Pro akce platí závazné storno podmínky.

Přihlašování možné od 28.8.2018 do 20.11.2018
Přihlašování na tento termín již bohužel není z kapacitních důvodů možné. Aktuální termíny naleznete na stránce kurzu POSED.
Můžete nám také zanechat vzkaz, my se Vám ozveme, jakmile vypíšeme další termín kurzu.

Organizátoři a lektoři akce

Ing. Jaroslav Švec, organizátor

Ředitel ACSA, zakladatel a dlouholetý předseda Studentské komory Akademického senátu VUT v Brně, mezinárodně certifikovaný projektový manažer (certifikát IPMA Level B®), lektor a poradce, bývalý viceprezident Společnosti pro projektové řízení, o.s. Má zkušenosti s řízením komplexních projektů v neziskové i komerční sféře a s přípravou mezinárodních dohod. Absolvent FIT VUT v Brně.

Telefon: +420541145255
E-mail: svec@acsa.cz

Ing. Martin Kašpárek, organizátor

organizátor akcí

Telefon: +420541145256
E-mail: kasparek@acsa.cz

Bc. Radka Flejgrová, organizátor

organizátorka akcí

Telefon: +420541145255
E-mail: flejgrova@acsa.cz

Aktuálně

Termíny