Zásady úspěšného pořádání studentských akcí

Nedílnou součástí studentského života jsou vedle přednášek, seminářů, zkoušek a zápočtů různé akce - majálesem, sportovními hrami či plesy počínaje, zážitkovými akcemi, workshopy a konferencemi konče. Každou takovou akci však musí někdo zorganizovat, přičemž realizace často nebývá lehkým oříškem.

Organizátoři se musí vypořádat s ekonomickou stránkou svých akcí, s tvorbou rozpočtu, získáním finančních prostředků, požadavky vyplývajícími z platné legislativy či pravidel vysoké školy. Musí umět komunikovat a vyjednávat s různými lidmi, spolupracovat v týmu nebo například motivovat a vést své služebně mladší kolegy.

Seminář Zásady úspěšného pořádání studentských akcí pomáhá studentům, kteří s organizací studentských akcí začínají (případně je již realizují, ale nemají tak velké zkušenosti), zorientovat se v problematice pořádání různorodých událostí a podniků. V několika tematických blocích se seznámí s ekonomickými, právními, logistickými, produkčními a marketingovými specifiky pořádání studentských akcí. Poučí se z příkladů úspěšně i neúspěšně organizovaných akcí. Své čerstvě nabyté teoretické znalosti si ověří v praktických cvičeních.

Lektorka semináře má dlouholeté zkušenosti s pořádáním nejen studentských akcí, ale i velkých projektů ve vysokoškolském a uměleckém sektoru. Je připravena předat své znalosti a zkušenosti všem zájemcům, kteří chtějí své akce organizovat na úrovni, bez zbytečného stresu a problémů.

více
Počet hodin: 8
Po absolvování celého kurzu obdržíte osvědčení.

Termín: 14.11.2019

Seminář, který by si neměl nechat ujít žádný aktivní student. Naučíme vás organizovat akce s přehledem a bez stresu.


Město a místo konání: Brno, Areál VUT, budova U14, učebna ACSA (parkování je možné přímo v areálu)
Adresa místa konání: Údolní 53, 602 00 Brno
Předpokládaná délka trvání je asi: 7 hodin.

Ceny:

  • 300,- Kč bez DPH (0%) ... kurzovné

Ceny pro studentské kurzy jsou osvobozeny od DPH.

Pro akce platí závazné storno podmínky.

Přihlašování možné od 22.7.2019 do 8.11.2019

Organizátoři akce

Ing. Martin Kašpárek, organizátor

organizátor akcí

Telefon: +420541145256
E-mail: kasparek@acsa.cz

Aktuálně