Strategické řízení ve veřejné správě - jednodenní kurz

Strategické řízení se nachází na vrcholu managementu celého úřadu. Napojuje organizaci na vnější svět, stanovuje vlastní priority a vytváří tak systém, jak realizovat větší úkoly. Bez funkční strategie a nastaveného způsobu její realizace je v organizaci zmatek (každé oddělení má jiné priority, je špatně nastaven rozpočet, ...). Vládou projednávaný materiál "Metodický pokyn pro řízení kvality ve služebních úřadech" toto téma obsahuje v minimální požadované úrovni kvality úřadů hned v několika kritériích.

Tento kurz Vám pomůže pochopit vzájemné propojení strategického, projektového a procesního řízení v organizaci. Vysvětlíme si jednotlivé strategické vrstvy a jejich napojení na hodnoty organizace. Pochopíte, jak prioritizovat a adekvátně tak využívat disponibilní zdroje. Budeme hovořit o nastavení úrovní a systému odpovědností včetně dosahu do (spravedlivého) úkolování Vašich lidí. Nebudeme se vyhýbat ani ožehavým tématům, jak je synchronizace či naopak oddělení strategického plánování a řízení od politické sinusoidy na úřadě.

Seminářem Vám provede lektor, který zpracovává strategické plány organizací veřejné správy, akční plány, implementuje na úřady systémy řízení, zavádí projektové kanceláře či se na národní úrovni podílí na tvorbě strategických a rozvojových materiálů.

 

více
Počet hodin: 8
Po absolvování celého kurzu obdržíte osvědčení.

Proč si vybrat právě nás?

Stále si nejste jistí, že ACSA je pro Vás tou nejvhodnější vzdělávací organizací? Nechte za nás mluvit naše zkušenosti a přečtěte si o našich kvalitách.

Nekupujete zajíce v pytli

Zveřejnili jsme pro Vás ukázku vzdělávacích materiálů, podívejte se, co od nás můžete čekat.

Termín: 28.1.2021

Naučte se strategické řízení už za jeden den!Město a místo konání: Brno, Areál VUT, budova U14, učebna ACSA (parkování je možné zdarma přímo v areálu)
Adresa místa konání: Údolní 53, 602 00 Brno
Předpokládaná délka trvání je asi: 8 hodin.

Ceny:

  • 2 500,- Kč bez DPH (0%) ... kurzovné akreditovaného kurzu pro pracovníky státní správy a samosprávy

Ceny pro studentské a některé akreditované kurzy jsou osvobozeny od DPH.

Pro akce platí závazné storno podmínky.

Přihlašování možné od 14.10.2020 do 25.1.2021
Přihlašování na tento termín již bohužel není z kapacitních důvodů možné. Aktuální termíny naleznete na stránce kurzu Strategické řízení ve veřejné správě - jednodenní kurz.
Můžete nám také zanechat vzkaz, my se Vám ozveme, jakmile vypíšeme další termín kurzu.

Organizátoři akce

Ing. Martin Kašpárek, organizátor

organizátor akcí

Telefon: +420541145256
E-mail: kasparek@acsa.cz

Aktuálně

Termíny