HomeNárodní organizaceMezinárodní organizaceVysoké školyVyhledáváníMapa stránek

Abecední seznam organizací

Na stránce zobrazit 5 10 25 50 100 záznamů
Studentský kolejní klub Pod-O-Lee koleje ČVUT Podolí (www.pod.cvut.cz). Klub je součástí Studentské Unie ČVUT (www.su.cvut.cz).
Studentská unie Fakulty informatiky Masarykovy univerzity je studentská nezisková organizace, která vznikla pro všechny studenty, zejména studenty FI, aby jim zpříjemnila jejich studentský život na fakultě různými volnočasovými aktivitami.
SU FIT je studentská organizace, která působí na FIT VUT v Brně. Každý rok organizuje (popřípadě spoluorganizuje) akce na fakultě, jako například zahájení semestru pro prváky (Start@FIT), den zavřených dveří nebo koncert studentských kapel Rock@FIT, dále organizuje několik ple ...
Informace o všem co se děje na JU. Spojení vysokoškolského života a studia. Kultura, sportovní události, přednášky, studentské mejdany na jednom místě.
Studentská unie Přírodověda byla obnovena v roce 2012 za cílem rozvoje mimostudijních aktivit na fakultě. Stará se o pořádání volnočasových aktivit pro studenty fakulty.
Studentská unie TUL (dále jen SU TUL) byla založena v dubnu 2011, jako studentská organizace, která vnizkla za účelem rozšíření a zkvalitnění nabídky nejrůznějších volnočasových aktivit pro studenty a zaměstnance Technické univerzity Liberec. Pomáháme studentům vhodnou formo ...