E-LEARNING Informační bezpečnost

Nejenom útočníci - hackeři, ale i my sami často svou nezkušeností či laxností způsobíme, že přijdeme o něco, na čem nám záleží. V oblasti informačních technologií jde především o data – určitě si dokážete představit, co asi udělá počítačový útočník, když získá přístup k heslům do vašeho systému v práci, do emailu, účtu na sociálních sítích, k databázi zákazníků nebo k novým projektům. Abychom mohli zmíněným incidentům co nejlépe předcházet, zrodila se INFORMAČNÍ BEZPEČNOST. V tomto kurzu se jednak dozvíte o tom, proč by neměla chybět v žádné organizaci a domácnosti a jednak si ujasníte spoustu pojmů – od kybernality, přes biometriku, spamy až po záhadné slovo phishing.

Forma:

Na rozdíl od e-learningu Jak chránit informace a bezpečně se chovat na internetu, který je veden formou audionahrávek, potěší tento kurz klasiky a milovníky psaného textu. Učební texty jsou rozděleny do několika modulů a mají podobu běžných studijních obrazovek určených pro čtení. Nemusíte se však obávat, že by Vás čtení nudilo! U každého tématu naleznete spoustu zábavných i odstrašujících historek, překvapujících statistik či příkladů z praxe. 

Pro koho je určen? 

Kurz nevyžaduje předchozí vědomosti z oblasti informační bezpečnosti a je tak určen širokému spektru studentů. Svou formou je určen účastníkům, kteří dávají při studiu přednost čtení před posloucháním.

Jaká je časová náročnost?

1 den (8 hodin)


Ceny kurzovného
652,- Kč bez DPH (21%) ... kurzovné
456,- Kč bez DPH (21%) ... kurzovné s akční slevou 30% AKCE
Přihlásit se jako registrovaný

Stále si nejste jistí, že ACSA je pro Vás tou nejvhodnější vzdělávací organizací? Nechte za nás mluvit naše zkušenosti a přečtěte si o našich kvalitách.

Nekupujete zajíce v pytli

Zveřejnili jsme pro Vás ukázku vzdělávacích materiálů, podívejte se, co od nás můžete čekat.