AKADEMICKÉ CENTRUM STUDENTSKÝCH AKTIVIT
POMOCNÁ RUKA NA CESTĚ K VAŠIM CÍLŮM

VIZE

ACSA je zavedenou a uznávanou organizací, která díky znalosti jak akademického prostředí, tak praxe přispívá k tomu, aby lidé dělali věci špičkově. Oni sami se na nás obracejí, protože umíme najít nejvhodnější řešení jejich situace a stát při nich během jeho uskutečnění, od začátku až do konce.

POSLÁNÍ

Již od roku 2001 vzděláváme, pomáháme, radíme, propojujeme, sbíráme, analyzujeme a předáváme cenné informace. Prostě poskytujeme kvalitní služby lidem, kterým není svět kolem nich lhostejný.
Propojujeme akademické i firemní prostředí, veřejnou správu i neziskový sektor. Jsme platforma, která umožňuje tvorbu společných týmů i vzájemnou výměnu teoretických znalostí, zkušeností a inovativních postupů.
A protože víme, že jeden kabát nikdy nemůže sedět všem, nejdříve zjistíme, co naši zákazníci opravdu potřebují, a pak jim to zkrátka dáme.

HODNOTY
NAŠE PRÁCE SE OPÍRÁ O NAŠE HODNOTY

KVALITA
„Děláme věci pořádně. A děláme je skutečně tak, jak jsme se dohodli.“
SMYSLUPLNOST
„Děláme užitečné věci, které přinášejí hodnotu.“
STABILITA
„Sázíme na vztahy. Nové pro nás neznamená automaticky lepší.“
ZODPOVĚDNOST
„Dodržujeme, co slíbíme. Neslibujeme, co nemůžeme splnit.“
OTEVŘENOST
„Nepotřebujeme si na nic hrát. Zároveň jsme otevřeni novým přístupům a myšlenkám.“
SPOKOJENÍ ZAMĚSTNANCI
„Staráme se o sebe navzájem.“
ZDOKONALOVÁNÍ
„Nestojíme na místě, sami se neustále učíme a pracujeme na sobě.“

PŘÍBĚH

Vznikli jsme jako organizace, která pomáhá aktivním vysokoškolským studentům převzít svůj díl odpovědnosti za vývoj naší společnosti. Díky naší trvalé a profesionální práci v této oblasti jsme se postupně stali stabilním partnerem nejen studentů a jejich organizací, ale i akademických pracovníků vysokoškolských institucí, SK RVŠ, MŠMT a dalších.

Skrze tuto spolupráci jsme skutečně porozuměli potřebám úředníků. A tak jsme časem dokázali i ve státní správě a samosprávě podporovat úřady a jejich zaměstnance, aby svou práci mohli vykonávat opravdu špičkově.

Od počátku se nám v ACSA osvědčilo používat projektové řízení. Tak jsme se do něj zamilovali, že jsme se o něm chtěli dozvědět víc a víc. Tehdejší nedostatek kvalitních materiálů nás donutil poohlédnout se po tom, jak to dělají v zahraničí. A postupně jsme se stali jedničkami v tomto oboru. Projektové řízení nejen děláme, ale i ho učíme a dál rozvíjíme. Pro tuto naši schopnost jsme se stali vyhledávaným partnerem i komerčních firem.

Náš příběh určitě nekončí. Jsme zvědaví, v čem se ještě naučíme být nejlepší. :-)