Aktivity na míru

Pro všechna témata, která vyučujeme, nabízíme také možnost uspořádat pro Vaši firmu, organizaci, či oddělení kurz na klíč. Stojíte-li o vzdělávání šité na míru Vašim interním potřebám, neváhejte se na nás obrátit. Vašim zaměstnancům lze přizpůsobit kurzy projektového, procesního či strategického řízení, soft sklils, informační bezpečnosti a dalších témat, která standardně vyučujeme formou otevřených skupinových kurzů.

Pokusíme se Vám maximálně přizpůsobit termínem a místem konání, můžeme zajistit školení s nebo bez občerstvení. V našich či ve Vámi zvolených prostorech, včetně nebo bez ubytování, jak si budete přát.

Na míru zorganizované školení je určeno pouze pracovníkům jedné organizace a je plně přizpůsobeno jejich potřebám. Vaši zaměstnanci se prostřednictvím praktických cvičení naučí metody vhodné pro jejich práci a aplikací na konkrétní aktivity Vaší společnosti si je zároveň procvičí. Mimo to lze v bezpečném, diskrétním a profesionálním prostředí otevřít interní problémy firmy a dát prostor jejich řešení za přítomnosti nestranného odborníka na danou tematiku. Společně strávený čas na školení může posloužit také jako forma teambuildingu. Výstupem školení může být například návrh základního systému dokumentace pro Vaše projekty či procesy, procesní mapy, komunikační matice, myšlenkové mapy a mnoho dalšího.

Je pro nás samozřejmostí, že jsme zavázáni k ochraně know-how, k němuž se prostřednictvím takových kurzů dostáváme.

Měli byste zájem o kurz na klíč? Nebo si nejste jistí, jestli vám můžeme nějak pomoci? Neváhejte a kontaktujte nás!

Cena produktů na klíč se odvíjí od mnoha faktorů (místo konání akce, počet účastníků, rozsah výuky atd.), proto se na nás neváhejte obrátit se svými požadavky, abychom pro Vás mohli vytvořit konkrétní nabídku!