E-LEARNING Jak chránit informace a bezpečně se chovat na Internetu

Tento kurz se věnuje internetové a informační bezpečnosti. Široké téma je rozděleno do krátkých dílčích kapitol, jako jsou např. Jak se stát kybernetickým útočníkem, Kybernalita – kybernetická kriminalita, Věřit či nevěřit hardware?, Viry a další havěť, Phishing a mnohá další! 


Forma:

E-learning probíhá formou audio nahrávek. Neděste se, nejde o poslech na dlouhé zimní večery! Každá nahrávka má okolo pěti minut a může sloužit třeba jako příjemné zpestření cesty do práce. Po poslechu všech nahrávek si účastníci mohou vyplnit cvičný testík, aby zjistili, jak na tom s informační bezpečností jsou. 

Pro koho je určen? 

Kurz nevyžaduje předchozí vědomosti z oblasti informační bezpečnosti a je tak určen širokému spektru studentů. Svou formou je určen účastníkům, kteří dávají při studiu přednost poslechu před čtením.

Jaká je časová náročnost?

Cca 6 hodin (+/- 5 hodin zvukového záznamu + test)

Jsem z toho čtení e-learningových textů už poměrně znaven. Vy ne? Chtěl bych vědět, jak si správně nastavit heslo a taky by mě docela zajímalo, jak zatočit s kvantem spamů, které mi zahlcují e-mailovou schránku, ale číst už se mi nechce. Naštěstí je tenhle e-learning určen k poslechu!

Omlouvám se, musím jít, čekají mě desítky minut zajímavého poslouchání… ”

Ceny kurzovného
652,- Kč bez DPH (21%) ... kurzovné
456,- Kč bez DPH (21%) ... kurzovné s akční slevou 30% AKCE
Přihlásit se jako registrovaný

Stále si nejste jistí, že ACSA je pro Vás tou nejvhodnější vzdělávací organizací? Nechte za nás mluvit naše zkušenosti a přečtěte si o našich kvalitách.

Nekupujete zajíce v pytli

Zveřejnili jsme pro Vás ukázku vzdělávacích materiálů, podívejte se, co od nás můžete čekat.