E-LEARNING Práce v turbulentním prostředí

Dnešní pracovní realita se často označuje jako turbulentní. Rychle se měnící podmínky trhu vedou k neustále potřebě měnit, přizpůsobovat a inovovat pracovní postupy. Cílem tohoto e-learningu je poskytnou konkrétní nástroje, které můžete při řízení změny použít. Také vás chceme obeznámit s možnými nástrahami turbulencí a poskytnout inspiraci pro jejich zvládaní.

Forma:

V průběhu e-learningu budete provázet statečného obyvatele království Warma, Cyrila na jeho odvážné cestě za změnou. Na této výpravě se rozvine vaše dovednost plánování transformační změny, vyhodnocování pravděpodobnosti její úspěšnosti,  získáte základní informace o možném odporu ke změnám a o důležitosti správné komunikace. Vaše cesta vám také poskytuje praktické způsoby a ukázky toho jak se vypořádávat s každodenním stresem.

Pro koho je určen? 

Kurz je určen každému, kdo se v každodenní realitě potkává se stresem, rychlým tempem a změnami. Je tedy vhodný opravdu pro kohokoliv, snad kromě buddhistických mnichů :)

Jaká je časová náročnost?

4 hod

„ Íííííjáááááááá, hadžimeeeee! Rozhodl jsem se skoncovat se stresem! Zatočím s nervozitou a neklidem! Strachu z měnících se podmínek už nedám šanci! Naopak, změny dostanu pod kontrolu! Přestanu být otrokem turbulentní doby a budu surfovat na vlně pohody! Doufám, že mě v tom nenecháte samotného! "

Ceny kurzovného
652,- Kč bez DPH (21%) ... kurzovné
456,- Kč bez DPH (21%) ... kurzovné s akční slevou 30% AKCE
Přihlásit se jako registrovaný

Stále si nejste jistí, že ACSA je pro Vás tou nejvhodnější vzdělávací organizací? Nechte za nás mluvit naše zkušenosti a přečtěte si o našich kvalitách.

Nekupujete zajíce v pytli

Zveřejnili jsme pro Vás ukázku vzdělávacích materiálů, podívejte se, co od nás můžete čekat.