E-LEARNING Projektové řízení prakticky a online

E-learning je zaměřený zejména na praktické používání metod projektového řízení. Struktura kurzu je založena na životním cyklu projektu. Prochází chronologicky jednotlivé fáze, popisuje metody, které se v dané etapě používají, a vše demonstruje na praktické ukázce konkrétního projektu. Účastník kurzu žije s akcí od začátku až do konce a na konci bude nejen vědět, jak vypadá Logický rámec, WBS nebo OBS, ale také rozumět tomu, kdy je vhodné kterou metodu používat, co je nutné k jejímu sestavení a co na ni v projektu navazuje. 

Forma:

Kurz je rozčleněn do studijních modulů, které se věnují teorii a základním pojmům projektového řízení. Nejdůležitější metody jsou vzorově vypracovány, aby demonstrovaly nasazení a používání v praxi. V každém modulu účastník narazí na několik zkušebních otázek, které napomáhají k udržení jeho pozornosti a také k průběžnému ověřování znalostí. 

Pro koho je určen? 

Úroveň účastníků tohoto kurzu se může lišit, někdo je ostřílený projektový bard, jenž jednotlivé metody zná a chce si je jen procvičit či připomenout. Někdo se s nimi možná setkává v práci, ale pořádně neví, jak je vytvořit. No a někdo je třeba úplný projektový nováček. Všichni si mohou přijít na své. Důležité je, že kurz připravuje účastníky na PRAXI, nikoliv na zkoušku či certifikaci v projektovém řízení. Pro zájemce o přípravu na certifikaci dle IPMA ® doporučujeme spíše e-learning Úvod do projektového řízení.

Jaká je časová náročnost?

2 – 3 dny (16 - 24 hodin), dle úrovně účastníka

Tahle země není pro starý a projekty nejsou pro libový paničky, který za to neuměj pořádně vzít. Praxe, to je to, oč tu běží, milí zlatí. Mě nezajímají definice, já chci vědět, jak mám tu či onu metodu aplikovat na projektu. Chci vidět ukázky, příklady dobré praxe, chci rady, tipy a triky, jak na to. Chci důkaz místo slibů! Proto jsem si vybral tenhle kurz… a věřím, že vy taky!
Ale kolego, pro správné používání metod je alespoň základní teorie nutná! Jinak se v projektu budeme hrozně plácat! Nechte mě vždy alespoň krátce vysvětlit, o co kráčí. Uvidíte, že nakonec budete za teoretické zázemí rád…

Ceny kurzovného
983,- Kč bez DPH (21%) ... kurzovné
688,- Kč bez DPH (21%) ... kurzovné s akční slevou 30% AKCE
Přihlásit se jako registrovaný

Stále si nejste jistí, že ACSA je pro Vás tou nejvhodnější vzdělávací organizací? Nechte za nás mluvit naše zkušenosti a přečtěte si o našich kvalitách.

Nekupujete zajíce v pytli

Zveřejnili jsme pro Vás ukázku vzdělávacích materiálů, podívejte se, co od nás můžete čekat.