Kurz Manažer projektu

Chcete prohloubit své odborné znalosti a naučit se řídit procesy projektového řízení v rámci životního cyklu řízení projektů? Chcete získat ověření profesní kvalifikace v tomto oboru?

Kurz rozšíří a prohloubí vaše odborné znalosti z oblasti řízení projektů v rámci životního cyklu projektu a připraví vás ke složení zkoušky profesní kvalifikace dle hodnotícího standardu Národní soustavy kvalifikací (kód: 63-007-R). Obsah kurzu v plné míře pokrývá všechna kritéria potřebná k úspěšnému složení zkoušky dle hodnotícího standardu.

Povinnou prerekvizitou je absolvování kurzu Administrátor projektu či certifikát dokládající vzdělání v projektovém řízení minimálně na úrovni IPMA D®. Pokud váháte o úrovni Vašich znalostí z PM, můžete se zdarma otestovat v naší webové aplikaci!

Kurz navazuje na kurz Administrátor projektu a předpokládá předchozí znalosti projektového řízení. Absolvent kurzu zná hlavními procesy projektového řízení a je schopen je řídit v rámci životního cyklu řízení. Absolvent kurzu je připraven ke složení zkoušky a získání osvědčení profesní kvalifikace Manažer projektu (kód: 63-007-R) dle hodnotícího standardu Národní soustavy kvalifikací.

Jak se připravit na složení zkoušky a získání osvědčení o profesní kvalifikaci dle hodnotícího standardu Národní soustavy kvalifikací pro pozici Manažer projektu.

Podpůrný e-learning bude spuštěn cca 14 dní před kurzem.
Prezenční kurz 1 den, 8 hodin.

  • shrnutí životního cyklu projektu
  • rizika na projektu (prakticjké procvičení)
  • stakeholdeři a práce s nimi
  • plán řízení projektu
  • organizační struktura projektu (OBS)
  • komunikační plán
  • unikátní CVIČNÁ ZKOUŠKA (písemná část)

Pokud se u nás zúčastníte alespoň dvou kurzů vedoucích k získání certifikace v rámci NSK, jako bonus od nás dostanete přístup do e-learningu Příprava na certifikaci IPMA, kde se díky sérii cvičných testů můžete ještě lépe připravit na certifikaci IPMA (zejména stupně D). Na cvičných otázkách budete mít možnost procvičit si Logický rámec, Rizika, EVM, CPM a zdroje. Část je věnována také volným a testovým otázkám.

Pokud se závazně přihlásíte i na Kurz Administrátor projektu nebo Kurz Manažer programů a komplexních projektů získáte od nás unikátní publikaci Projektové řízení - Jak zvládnout projekty, kterou napsal tým odborníků z ACSA.

Stále si nejste jistí, že ACSA je pro Vás tou nejvhodnější vzdělávací organizací? Nechte za nás mluvit naše zkušenosti a přečtěte si o našich kvalitách.

Nekupujete zajíce v pytli

Zveřejnili jsme pro Vás ukázku vzdělávacích materiálů, podívejte se, co od nás můžete čekat.

Poskytujeme slevy

  • pro pracovníky státní správy a samosprávy, studenty kombinované formy, pedagogy s plným úvazkem na VŠ, SŠ či ZŠ, pracovníky NNO sleva 10 % z plné ceny kurzu,
  • pro studenty prezenčního studia VŠ sleva 25 % z plné ceny kurzu.

Všechny slevy v procentech jsou počítány z částky bez DPH.

Jednotlivé slevy se nesčítají. V případě nároku na více slev Vám bude vypočtena nejvýhodnější cena.

Aktuálně

Termíny