Kurz Manažer programů a komplexních projektů

Chcete získat komplexní znalosti o procesech projektového řízení? Chcete dosáhnout získání profesní kvalifikace dle standardů Národní soustavy kvalifikací ?

Na tomto kurzu získáte komplexní odborné znalosti o procesech projektového řízení a připravíte se na složení zkoušky k získání profesní kvalifikace dle hodnotícího standardu Národní soustavy kvalifikací (kód: 63-008-T). Obsah kurzu v plné míře pokrývá všechna kritéria potřebná k úspěšnému složení zkoušky dle hodnotícího standardu. Absolvent kurzu zná hlavní procesy projektového řízení a je schopen řídit program v rámci životního cyklu řízení.

Povinnou prerekvizitou je absolvování kurzů Administrátor projektu a Manažer projektu.

Absolvent kurzu zná hlavní procesy projektového řízení a je schopen je řídit. Absolvent kurzu je schopen řídit komplexní projekt a program v rámci životního cyklu řízení. Absolvent kurzu je připraven ke složení zkoušky a získání osvědčení profesní kvalifikace Manažer programů a komplexních projektů (kód: 63-008-T) dle hodnotícího standardu Národní soustavy kvalifikací.

Jak se připravit na složení zkoušky a získání osvědčení o profesní kvalifikaci dle hodnotícího standardu Národní soustavy kvalifikací pro pozici Manažer programů a komplexních projektů.

Podpůrný e-learning (obsahující např. výkladový slovník PM, infromace o zkoušce či zkušební testy) bude spuštěn cca 14 dnů před kurzem

Prezenční kurz 1 den, 8 hodin

  • pojmy program a portfolio
  • navázání na strategii organizace
  • funkce PMO pro řízení programů a portfólií
  • Balanced Scorecard
  • srovnání standardů v PM
  • cvičná případová studie (část zkoušky)
  • simulace zkouškového pohovoru

Pokud se u nás zúčastníte alespoň dvou kurzů vedoucích k získání certifikace v rámci NSK, jako bonus od nás dostanete přístup do e-learningu Příprava na certifikaci IPMA®, kde se díky sérii cvičných testů můžete ještě lépe připravit na certifikaci IPMA® (zejména stupně D). Na cvičných otázkách budete mít možnost procvičit si Logický rámec, Rizika, EVM, CPM a zdroje. Část je věnována také volným a testovým otázkám.

Pokud se závazně přihlásíte i na Kurz Administrátor projektu nebo Kurz Manažer programů a komplexních projektů získáte od nás unikátní publikaci Projektové řízení - Jak zvládnout projekty, kterou napsal tým odborníků z ACSA.

Stále si nejste jistí, že ACSA je pro Vás tou nejvhodnější vzdělávací organizací? Nechte za nás mluvit naše zkušenosti a přečtěte si o našich kvalitách.

Nekupujete zajíce v pytli

Zveřejnili jsme pro Vás ukázku vzdělávacích materiálů, podívejte se, co od nás můžete čekat.

Poskytujeme slevy

  • pro pracovníky státní správy a samosprávy, studenty kombinované formy, pedagogy s plným úvazkem na VŠ, SŠ či ZŠ, pracovníky NNO sleva 10 % z plné ceny kurzu,
  • pro studenty prezenčního studia VŠ sleva 25 % z plné ceny kurzu.

Všechny slevy v procentech jsou počítány z částky bez DPH.

Jednotlivé slevy se nesčítají. V případě nároku na více slev Vám bude vypočtena nejvýhodnější cena.

Aktuálně

Termíny