Kurz Administrátor projektu

Potřebujete rozšířit své znalosti z oblasti projektového řízení? Chcete získat doživotní kvalifikaci v projektovém řízení?

Účastník tohoto kurzu bude seznámen se základními pojmy a hlavními procesy projektového řízení, také bude schopen aplikovat životní cyklus řízení projektu do praxe, metodu logického rámce, Work Breakdown Structure, Statement of Work, Ganttův graf. Osvojí si základní metody plánování projektu, metody monitorování a dokumentaci, která je vytvářena v rámci řízení projektu. Zároveň Vás připravíme na složení zkoušky a získání osvědčení o profesní kvalifikaci dle hodnotícího standardu Národní soustavy kvalifikací (kód: 63-006-N) Obsah kurzu v plné míře pokrývá všechna kritéria potřebná k úspěšnému složení zkoušky dle hodnotícího standardu.

Přeskočit kurz úrovně Administrátor projektu a přihlásit se rovnou do kurzu Manažer projektu doporučujeme pouze účastníkům, kteří již mají certifikát IPMA D nebo obdobný.

více
Počet hodin: 16
Po absolvování celého kurzu obdržíte osvědčení.

Proč si vybrat právě nás?

Stále si nejste jistí, že ACSA je pro Vás tou nejvhodnější vzdělávací organizací? Nechte za nás mluvit naše zkušenosti a přečtěte si o našich kvalitách.

Nekupujete zajíce v pytli

Zveřejnili jsme pro Vás ukázku vzdělávacích materiálů, podívejte se, co od nás můžete čekat.

Poskytujeme slevy

  • pro pracovníky státní správy a samosprávy, studenty kombinované formy, pedagogy s plným úvazkem na VŠ, SŠ či ZŠ, pracovníky NNO sleva 10 % z plné ceny kurzy,
  • pro studenty prezenčního studia VŠ sleva 25 % z plné ceny kurzy.

Všechny slevy v procentech jsou počítány z částky bez DPH.

Jednotlivé slevy se nesčítají. V případě nároku na více slev Vám bude vypočtena nejvýhodnější cena.

Termín: 5.5.2015 - 6.5.2015

Prezenční kurz doplněný e-learningem poskytuje komplexní přípravu v oblastech klíčových principů řízení projektu, administrace rozsahu a časového rámce projektu, administrace rizik, změn a jakosti projektu a v oblasti koordinace zdrojů a informací na projektu. Zároveň je připravuje na složení zkoušky a získání osvědčení o profesní kvalifikaci dle hodnotícího standardu Národní soustavy kvalifikací pro pozici Administrátor projektu.
Město a místo konání: Brno, Areál VUT, budova U14, učebna ACSA (parkování je možné zdarma přímo v areálu)
Adresa místa konání: Údolní 53, 602 00 Brno
Předpokládaná délka trvání je asi: 16 hodin.

Ceny:

  • 7 700,- Kč bez DPH (21%) ... kurzovné
  • 6 930,- Kč bez DPH (21%) ... kurzovné se slevou 10 % pro pracovníky státní správy a samosprávy, studenty kombinované formy, pedagogy s plným úvazkem na VŠ, SŠ či ZŠ, pracovníky NNO
  • 5 775,- Kč bez DPH (21%) ... kurzovné se slevou 25 % pro studenty prezenčního studia VŠ

Pro akce platí závazné storno podmínky.

Přihlašování možné od 16.1.2015 do 3.5.2015
Přihlašování na tento termín již bohužel není z kapacitních důvodů možné. Aktuální termíny naleznete na stránce kurzu Kurz Administrátor projektu.
Můžete nám také zanechat vzkaz, my se Vám ozveme, jakmile vypíšeme další termín kurzu.

Aktuálně

Termíny