Bezpečnost na internetu

Počítačové viry, podvody v mnoha různých podobách, kybernetická šikana, spam, zneužívání osobních údajů a tisíce dalších negativních jevů: tak to je dnešní internet. Nejlepší zbraní přitom není – jak je nám často namlouváno – instalace nějakého bezpečnostního programu, ale pochopení zákulisí fungování kybernetického zločinu a kybernetických útočníků obecně. Před většinou útoků nás totiž žádný sebelepší program neochrání. Pomůže nám jen jejich pochopení a obezřetnost.

Zkušený lektor působí v oblasti informační bezpečnosti již téměř dvacet let. Je na volné noze, za sebou má mnoho stovky přednášek a je také autorem řady publikací a článků v odborném i laickém tisku.
Ceny kurzovného
300,- Kč bez DPH (0%) ... kurzovné

Cílem semináře je vysvětlit zákulisí mnoha typů útoků. A také to, jak je poznat, jak se v případě setkání s nimi zachovat a v neposlední řadě jak reagovat, když se staneme obětí. Díky tomu se naučíte bezpečně pohybovat ve všech sférách internetu: od e-mailů přes sociální sítě až po internetové bankovnictví. Po absolvování semináře pochopíte, které chování na internetu je rizikové a jak se co nejlépe bránit útokům.

Aktuálně

Termíny