Projektové řízení I - Základy

Zažili jste někdy týden od rána do večera tak nabitý aktivitami, že byste pro kafe a čokoládu vraždili? Odjížděli jste někdy na akci s naprosto neznámými lidmi a po týdnu se z ní vraceli s kamarády na celý život? Odpojili jste se někdy dobrovolně od civilizace a ponořili se na sedm dní do tajů projektového řízení? Zažili jste někdy beach party v druhém patře penzionu na Vysočině? Ne? CHYBA!    

Naštěstí je velmi jednoduché ji napravit! Pojeďte na PMko - kurz projektového řízení, který je ztělesněnou praxí a ne jen suchým předáváním teorie (tu do vás teda dostaneme taky, ale rozhodně ne nezáživně!). Kromě přednášek, na kterých vám vysvětlíme základní pojmy projektového řízení (rozklíčujete tajemná zaklínadla jako WBS, OBS, LRM nebo RIPRAN), je obrovská porce času věnována skupinové práci a nácviku jednotlivých technich tak, abyste je po návratu z kurzu mohli začít rovnou používat.  Odvezete si návody, postupy, šablony, vzorově vypracované studie. Vyzkoušíte si týmovou práci, vedení skupiny, budete řešit krize (ať už v týmu nebo vlastní, způsobené nevyspáním) a nasbíráte množství zajímavých kontaktů. Aby mozek správně fungoval, občas dostane možnost vyvětrat se venku na výletě nebo při olympijských hrách. Večery jsou pak tou pravou chvílí na seznamování se s lidmi podobného ražení, sdílení zkušeností či problémů v organizacích a (co si budeme nalhávat :-)) pro grandiózní zábavu.      

Nevíte, k čemu je vám projektové řízení? Dílčí metody využijete nejen při vedení odborných projektů v pozici projektového manažera, ale také v běžném životě (zkuste si třeba podle Ganttova diagramu naplánovat přípravy vlastní svatby a předejít neurotickým stavům celé rodiny včetně ženicha v předsvatebním týdnu - to se hodí, ne?). Obecně vám absolvování kurzu pomůže lépe a rychleji zvládat úkoly, které se před Vámi objevují během Vaší práce v akademických senátech či studentských organizacích. Soustředění je zároveň přípravou na mezinárodní certifikát D - Projektový praktikant podle standardů International Project Management Association, platný ve 28 zemích Evropy.

Připravte se na náročný týden. Pracujeme od rána až do pozdního večera, abychom se toho naučili co nejvíce a po návratu domů mohli pracovat ještě lépe. Můžeme vám ale přísahat na holý pupek, že nebudete litovat!

Zaregistrujte se v rámci našeho IS do studentské organizace, ve které působíte. Zvýšíte své šance dostat se na seminář v konkurenci ostatních studentů. (Pozn.: Registrací nás informujete o tom, že jste aktivní ve studentské organizaci. Studentskou organizací myslíme nejrůznější spolky studentů, stejně jako akademické senáty či studentské časopisy. Registrace je možná v záložce informační systém - můj účet - zápis do organizací.)

Ceny kurzovného
5 500,- Kč bez DPH (0%) ... kurzovné

Aktuálně

Termíny

St
15
Kvě