Jak získat cenově zvýhodněný software pro organizaci

Během webináře se seznámíte s možnostmi, jak získat kancelářský software nebo software pro správu IT, antiviry a spoustu dalšího levněji či úplně zadarmo. A to díky programu TechSoup, který v České republice zastřešuje Sdružení VIA. Mezi nejžádanější software patří zejména Microsoft, Google Workspace, Zoom, Zoner.

Webinář je vhodný pro členy studentských organizací (neziskových organizací), které mají zájem pro svou organizaci zajistit software nebo hardware levněji nebo úplně zadarmo.

Bude vám představen mezinárodní program TechSoup, který pomáhá neziskovkám po celém světě získat darovaný nebo zvýhodněný hardware a software. V Česku se o TechSoup stará již několikátým rokem organizace Sdružení VIA.

Co program nabízí? Co se týká každodenní práce, například dokumentů a tabulek, můžete sáhnout po oblíbených produktech od Microsoftu nebo použít elegantní řešení od Googlu. Pro komunikaci v týmu můžete zvolit například Workplace od Facebooku. V současné době jsou čím dál tím využívanější nástroje pro videohovory, jako například Zoom. Pokud pracujete s fotkami, můžete přes TechSoup získat třeba editor fotografií a videí od české firmy Zoner.

Forma online.

Rozsah cca 1 hodina  - záleží na délce případné diskuze. 

Představení programu TechSoup
Přiblížení nabídky programu TechSoup (např. Microsoft, Google, Zoom, Zoner)
Provedení registrací do programu TechSoup

Aktuálně

Termíny