Efektivní týmová spolupráce

aneb Týmové role naživo

Tento sedmidenní kurz vznikl inovací kurzu Projektové řízení II - Týmy. Volně navazuje na seminář Projektové řízení I - Základy, je však vhodný i pro studenty projektovým řízením dosud nepolíbené. Charakter akce - tj. výuka především formou zážitku a následné zpětné vazby - zůstává zachován.

Nejen absolventům kurzu Projektové řízení I - Základy, ale i ostatním nadšencům nabízí kurz rozšíření znalostí v oblasti měkkých dovedností (komunikace, motivace, vyjednávání ...) a hravým způsobem si zde osvojíte práci v týmech pod vedením zkušených lektorů. Vyzkoušíte si vedení týmu z pozice vedoucího. Zjistíte, jaké máte předpoklady pro uplatnění v týmu, které týmové role na Vás nejvíce sedí, jak Vás vnímají kolegové a jak s těmito informacemi pracovat, jak je aplikovat do praxe. 

Soustředění nabídne bližší pohled na témata jako týmová práce, role v týmu, řešení konfliktních situací, delegování apod.).

Stále si nejste jistí, že ACSA je pro Vás tou nejvhodnější vzdělávací organizací? Nechte za nás mluvit naše zkušenosti a přečtěte si o našich kvalitách.

Nekupujete zajíce v pytli

Zveřejnili jsme pro Vás ukázku vzdělávacích materiálů, podívejte se, co od nás můžete čekat.

Aktuálně

Termíny